batu Cam Filmi llumar
0216 326 35 25 fax 0216 326 22 25 cep 0532 336 56 12
nokta Ana Sayfa
nokta Bina Cam Filmi
nokta Güvenlik Cam Filmi
nokta Graffiti Cam Filmi
nokta Dekorasyon Cam Filmi
nokta Fasara Dekorasyon Cam Filmleri
nokta Teknik Özellikler

uygulama aletleri
guvenlik filmi
- İnsanları dağılan cam parçacıklarından korur,
- Yaralanmaları azaltır,
- Mülkünüzü korur,
- Camı kıran soyguncular için caydırıcıdır,
- Camın mukavemetini arttırır.
- Ultraviole ışınlarını %99 oranında engeller,
- Şeffaf olduğu halde güvenlik cam filmlerimiz güneş ısısını % 16 - % 20 oranında geri yansıtmaktadır.

GÜVENLİĞİ SAĞLAYIN...

LLumar Magnum koruyucu filmleri camın iç kısmına kolayca monte edilir ve görünmezlik özelliği ile koruma sağlar. Özel bir yapıştırıcı ile birbirlerine tutturulmuş dayanıklı ve pürüzsüz özel Mylar dereceli polyester katmanlarından oluşan bu film, camı bir bütün olarak tutmak amacıyla üretilmektedir. LLumar Magnum ürünlerinin sağlamlığı ve dayanıklılığın yanında, görsellik de son derece önem taşır.

Ayrıca tüm LLumar Magnum ürünleri sağlığı korumak ve solmaları engellemek amacıyla zararlı UV ışınlarını engellemektedir. Güneş ışığını kontrol serisi emniyetin yanında yüksek performans sağlar. Güneş ışığının % 79'u ve fazlası bu filmler sayesinde enerjiye dönüştürülüp klima masraflarını azaltmaktadır.
GSA  Kuruluşu etrafa saçılan cam kırıklarının kişilere ve eşyalara verebileceği zararı ölçmek amacı ile geniş çaplı bir ölçme ve derecelendirme sistemi geliştirmiştir. Gün ışığına karşı korumalı 7-millik (175 mikron) LLumar filmleri, doğabilecek zararları bariz ölçüde engelleyip meydana gelebilecek cam patlamalarına karşı koruyucu özelliğini yükseltmiştir.

GÖRÜNMEZ GÜÇTEKİ KORUMA

LLumar Magnum filmleri özel yapıştırıcı ile birbirlerine tutturulmuş polyester katmanlarından oluşmaktadır. Eski ya da yeni camın iç kısmına kolayca uygulanabilir. Film cama uygulandığında, camı görünmez bir tabaka şeklinde öyle bir sarar ki, herhangi bir kırılmada cam parçaları dağılmaz. Bunun sonucunda depremin, fırtınanın ya da terörün yol açtığı cam kırıklarının etrafa saçılıp yaralanmaların oluşması önlenir. Olası şiddetin veya hasarın derecesine göre değişik derecelerde koruma filmleri mevcuttur.

ZARARLI UV IŞINLARINI ENGELLEYİN

LLumar filmlerinin solar versiyonu zararlı UV ışınlarını  ( bu ışınlar mobilyalara ve objelere zarar verir ve soldurur ) % 99 oranında engelleyen UV emici malzeme ile desteklenmiştir. Ayrıca vitrinlerdeki ürünlerin gözükmesini önleyen ve ofisteki çalışma hayatını bile engelleyen göz alıcı ışıklarıda engeller.

DAHA ÇOK ENERJİ TASSARUFU SAĞLANIR

LLumar Magnum filmlerin içeriğinde ayrıca sıcağı geri çevirmede büyük rol oynayan yüksek performanslı metal mevcuttur. Sonuç olarak, bu filmler sayesinde enerji tasaruffunuz artmakta ve mekanlarınız daha konforlu olmaktadır.

MÜKEMMEL NET GÖRÜNTÜ

LLumar Magnum filmlerini kullanırken estetik görüntüden ödün vermek zorunda kalmazsınız. LLumar Magnumum kusursuz net görünütüsü sayesinde sararma veya flu bir görüntü asla oluşmaz.

HEM ÇOK KOLAY - HEM ÇOK DAYANIKLI

LLumar filmlerin avantajları çok fazla; uygulaması hızlı, temiz ve uzun ömürlüdür. LLumar Magnum piyasadaki en uzun ömürlü filmlere ve patentli reziztans kaplamasına sahiptir. Bakımı da ayrıca kolaydır. LLumar Magnum ile kaplanmış camlar geleneksel temizlik metodları ile temizlenebilir.
nokta Neden Cam Filmi ?
nokta Uygulama Resimleri
nokta Bize Ulaşın

nokta Cam Filmi Uygulama Aletleri
nokta Likit Kristal Cam Filmi

kristal film

karbon folyo
film cam , cam filmi , güvenlik filmi , amerikan cam filmi , oto cam filmi, camfilmi, bina filmi
2010 - 2015 © Camfilmi.web.tr - Batu Cam Filmlerine aittir. İçerik kopyalamak yasaktır. | Tasarım : GORAL