batu Cam Filmi llumar
0216 326 35 25 fax 0216 326 22 25 cep 0532 336 56 12
nokta Ana Sayfa
nokta Bina Cam Filmi
nokta Güvenlik Cam Filmi
nokta Graffiti Cam Filmi
nokta Dekorasyon Cam Filmi
nokta Fasara Dekorasyon Cam Filmleri
nokta Teknik Özellikler

uygulama aletleri
graffiti cam filmi YÜZEYLERİN KAPLANMASINA YARDIMCI OLUR

LLumar Magnum Emniyet ve Güvenlik film serisinin bir parçası olan LLumar Magnum Graffiti Film, kolay hasar almaya meyilli cam ve yüzeyler için komple bir yüzey koruma sistemi sunmaktadır. Polyester film katmanlarından oluşan, özel yapıştırıcı ve ultraviole ışın engelleyicisi ile donatılmış olan bu film hasar vermek isteyenler tarafından görülememektedir. LLumar Magnum Graffiti Film, saldırganlar, yağmacılar ve oto hırsızlarına karşı koruma sağlamaktadır

CAMLARIN KIRILMASI ZORLAŞTIKÇA, HIRSIZLIKTA ZORLAŞIR

Mağaza sahiplerini en çok zarara uğratan konu ,camının tuzla buz edilip değerli eşyaların çalınmasındır. Florida Mağazalar Organizasyonu, yaptığı istatistiğe göre bu tip hırsızlık olayların maliyeti ya da zararı dükkan sahibine 26.000 $ ile 100.000 $ arasındadır . Hatta bir kuruluş kendi mağazalar zincirinin bir departmanında bu gibi hırsızlıklardan dolayı 2 milyon $ kaybettiklerini rapor etmiştir.

ÇİZİĞE KARŞI DAYANIKLI KAPLAMA

Sadece LLumar magnum filmin, çiziklere karşı dayanıklı ve pürüzsüz bir görünüm sağlayan patentli bir kaplaması mevcuttur. Bu film piyasadaki polyester filmlere uygulanan en sağlam ve dayanıklı olanıdır. Filmlerin kalınlığı sayesinde camların görünmezliği ortadan kaldırılıp, çizikleri engelleyen kaplama sayesinde saldırganların camlara rahat ulaşabileceği hissi verilmektedir.

SALDIRILARA KARŞI KORUNMANIN EN ETKİLİ YOLU CAM FİLMLERİMİZDİR.

Bu tarz olayların yol açtığı büyük kayıplara karşı güvenliği artıran bir özelliğe sahiptir. Kaliteli yapıştırıcısı sayesinde, LLumar graffiti film saldırı sonucunda kırılan cam ve çerçeveyi bir bütün olarak tutarak camın parçalanmasını engeller ve böylece hırsızlık vakalarına karşı uzun süre koruma sağlar. Camların dayanıklılık süresini uzattığı için, film olmayan camın parçalanma süresinden daha uzun bir sürede camları korur. LLumar graffiti film güçlü özelliği sayesinde oto hırsızlıklarına ve kaptı kaçtıya karşı çaydırıcı bir silahdır.

MONTAJI KOLAYDIR

LLumar Mangum graffiti film dikey veya oval cama, aynaya ve paslanmaz çeliğe, alışveriş merkezlerine, otobüslere, iş merkezleri veya metrolara uygulanabilinir, montajı profesyonel ekiplerimiz tarafından hızlı ve kolayca yapılmaktadır. Tekrar kullanılabilme özelliğine sahip bir ürün olduğundan direkt olarak yüzeye monte edilebilinir, kolayca geri çıkartabilinir ve başka bir yüzeye yapıştırabilinir.

KORUMA ve GÜZEL GÖRÜNTÜYÜ BİRARADA SAĞLAR

LLumar Magnum Graffiti Film sadece pencere ve yüzeyleri korumakla kalmaz. Fonksiyonellik ve güzel görüntüden ödün vermeden tüm cam ve yüzeyleri mükemmel filmleri ile hem korur hem dış görünümünü güzelleştirir. LLumar Mangnum Graffiti Filmlerinin tüm kalınlık dereceleri saldırganların anlayamıyacakları kadar şeffaf bir görünüm sağlamaktadır. Şeffaflık ve netlik çok önemli bir unsurdur. Llumar Magnum Graffiti Film ile camlar net görünüm kazanır. Bu sebeplerden çok yönlü uygulama alternatifleri ile her türlü mekanlarda kullanılması cazip gelmektedir.

ÜLKENİN DÖRT BİR YANINDA BAŞARILI ÇALIŞMALAR DEVAM ETMEKTEDİR

LLumar Graffiti Filmlerini her türlü iş alanlarında görebilirsiniz; örn.: mağazalar, alışveriş merkezleri, sinemalar, iş merkezleri, kamu binaları.. LLumar Graffiti Filmlerini vitrinlerde, pencerelerde, tuvalet aynalarında, metro camlarında, kapılarda, asansörlerde ve bina dış cephelerinde görebilirsiniz. Ayrıca, LLumar Graffiti Filmleri, zararlı UV ışınlar yüzünden camların arkasında bulunan cisimlerin solmasını ve deforme olmasını üstün özellikleri sayesinde % 99 engeller.
nokta Neden Cam Filmi ?
nokta Uygulama Resimleri
nokta Bize Ulaşın

nokta Cam Filmi Uygulama Aletleri
nokta Likit Kristal Cam Filmi

kristal film

karbon folyo
film cam , cam filmi , güvenlik filmi , amerikan cam filmi , oto cam filmi, camfilmi, bina filmi
2010 - 2015 © Camfilmi.web.tr - Batu Cam Filmlerine aittir. İçerik kopyalamak yasaktır. | Tasarım : GORAL